Версия для слабовидящих

Тварини червоної книги презентація, игра драйвер таблетка не требуется

Тварини червоної книги презентація

Зустріч 14. Перевір себе: що я знаю про вплив Сонця на природу і погоду. Які рослини і тварини. Шукаєте презентацію з географії? Величезна кількість унікальних та авторських. Природний заповідник «Ґорґани» розташований в південно-західній частині Івано. Похожие документы Українська мова 10 клас Заболотний О.В., Заболотний В.В.

Книга є офіційним державним докуменом про сучасний стан видів фауни України, як. Головна. Червона книга України — основний документ, в якому узагальнено матеріали про. Основні наукові досягнення Інституту презентація В. О. Харченка на міжнародній науковій. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. Перейти до: навігація, пошук. Алфавітний список тварин, занесених до третього видання Червоної Книги. Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з географії. Містить інформацію про тварин з Червоної книги України. Кількість. Презентация на тему "Тварини Червоної Книги України" до уроку з природознавства. Історія створення книги Червона Книга – це офіційний документ недержавних міжнародних і національно – адміністративних організацій, які містять. Презентация на тему Червона Книга України Тварини до уроку з біолог. До Червоної книги України заносяться види тварин і рослин, які постійно або тимчасово перебувають чи зростають у природних умовах на територі.

Рослини та тварини Червоної книги України Підготувала Т. Г. Довбуш, вчитель І категорії загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №11 м. Уман. Презентація Тварини Червоної книги. Тюлень-монах - робота Юркової Аліни, учениці 8 класу, яка виконала її при вивченні ластоногих ссавців та. Презентація Тварини Червоної книги. Соня садова - досить оригінальна робота учня 8 класу СШ № 273 Стрільця Дмитра, який розкрив перед. Презентації з географії Дана презентація призначена для проведення мультимедійного. Презентація на тему Тварини Червоної Книги України Їжак вухатий Ймовірно, чисельність. Домен: Ядерні (Eukaryota) Царство: Тварини (Metazoa) Тип: Хордові (Chordata) Підтип: Черепні (Craniata) Надклас.

Це другий за величиною (після гризунів) загін ссавців.Включає 1200 видів.

Тварини червоної книги презентація
Mariellehalberg © 2012
www.000webhost.com